Kompleksowy przewodnik po znalezieniu odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej właściciela domu

Jako odpowiedzialna osoba dorosła musisz zadbać o ochronę swoich rzeczy i bliskich.

Obejmuje to ubezpieczenie domu. Te wskazówki są niezbędne, aby kierować się we właściwym kierunku w zakresie ubezpieczenia właściciela domu.Rozglądając się za stawkami ubezpieczenia właściciela domu, pamiętaj o wszelkich wprowadzonych ulepszeniach związanych z bezpieczeństwem, zwłaszcza jeśli jest to starszy dom. Po prostu zainstalowanie czujnika dymu na każdym piętrze domu nie tylko ochroni Twoje życie w przypadku pożaru, ale może zaoszczędzić nawet do dziesięciu procent rocznie na ubezpieczeniu właściciela domu.Kiedy szukasz ubezpieczenia dla właścicieli domów, możesz zrobić kilka rzeczy, aby pomóc w pokryciu kosztów składki. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, jest zwiększenie odliczeń. Obniży to twoją składkę, ale pamiętaj, że drobne rzeczy, takie jak zbite okno, mogą być przez ciebie płacone z własnej kieszeni.Szukając polisy ubezpieczeniowej dla właścicieli domów, skonsultuj się z agentem, który ubezpiecza Twoje pojazdy. Wielu agentów da ci zniżkę, jeśli masz z nimi więcej niż jedną polisę. Ubezpieczając więcej niż jedną rzecz u tego samego agenta, można uzyskać zniżkę w wysokości 10% lub więcej.Istnieje wiele rzeczy, które mogą uszkodzić Twój dom. Ogień to katastrofalny żywioł, który może zniszczyć Twój dom. Musisz wykupić polisę przeciwpożarową, aby Twoja najważniejsza inwestycja była chroniona przed burzami, podpaleniami i innymi klęskami żywiołowymi. Sprawdź swoją polisę ubezpieczeniową i porozmawiaj ze swoim agentem, aby upewnić się, że otrzymujesz ochronę, której potrzebujesz.Polisa z gwarantowaną wartością odtworzeniową gwarantuje, że w przypadku, gdy coś stanie się z Twoim domem, otrzymasz zwrot całej jego wartości, a nie tylko ułamka. Jeśli twój dom zostanie zniszczony, twoja polisa ubezpieczeniowa powinna pokryć wszystko, czego potrzeba, aby odbudować dom lub znaleźć dom o równej wartości.Zanim jeszcze kupisz dom, pamiętaj, aby zadać swojemu agentowi nieruchomości pytania dotyczące kosztów ubezpieczenia właściciela domu. Cena ubezpieczenia właściciela domu jest różna, zwykle w zależności od lokalizacji. Nie chcesz mieszkać w okolicy, w której będziesz spłukany, płacąc za ubezpieczenie właściciela domu.Coroczny przegląd polisy ubezpieczeniowej właściciela domu może doprowadzić do znacznego obniżenia składek. Kompleksowy przewodnik po znalezieniu odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej właściciela domu

W przypadku zainstalowania jakiegokolwiek rodzaju urządzenia zabezpieczającego, takiego jak alarmy lub wewnętrzne tryskacze, telefon do firmy ubezpieczeniowej i przedstawienie dowodu tych zmian przyniesie Ci znaczne oszczędności.Budując dodatek do domu, weź pod uwagę czynniki ubezpieczeniowe podczas procesu projektowania.

Trwałe materiały, takie jak na przykład beton, mogą zaoszczędzić pieniądze na składkach. Materiały takie jak beton są trwalsze i lepiej znoszą żywioły niż drewno, co oznacza, że ​​Twój dom będzie bardziej narażony na klęskę żywiołową.Jeśli mieszkasz na równinie zalewowej, obszarze podatnym na powodzie lub na obszarze podatnym na osuwanie się błota, rozważ zakup dodatkowego ubezpieczenia od powodzi. Standardowe polisy ubezpieczeniowe właścicieli domów nie obejmują powodzi ani osunięć w błocie, ale możesz uzyskać dodatkowe ubezpieczenie za pośrednictwem rządu.Aby obniżyć stawki ubezpieczenia, zmodernizuj sprzęt AGD, ogrzewanie i systemy elektryczne. Gdy te systemy są nowsze, koszt ich wymiany, w przypadku reklamacji, jest tańszy niż w przypadku starszych urządzeń i systemów. Nie zapomnij zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej właściciela domu, jeśli niedawno dokonałeś aktualizacji. To może oznaczać pieniądze w twojej kieszeni.Porady, które przeczytałeś, powinny pomóc Ci znaleźć odpowiednią polisę w odpowiedniej cenie. Z pewnością jest to możliwe. Informacje muszą być właściwie wykorzystywane. Polisa ubezpieczeniowa właściciela domu jest przepustką do ochrony domu, Ciebie i Twojej rodziny.

Similar Posts