Biznes

Wykorzystanie filmów wideo w marketingu Twojej firmy

Marketing wideo to niezwykle potężne narzędzie, z którego powinni korzystać wszyscy właściciele firm, aby poprawić sprzedaż.

Kluczem do skutecznego wdrożenia wideomarketingu jest odpowiednia wiedza i stosowanie najlepszych strategii wideomarketingowych. Ten artykuł jest wypełniony świetnymi wskazówkami dotyczącymi marketingu wideo, które pomogą Ci zarobić więcej pieniędzy, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.Zbierz część autorów swoich filmów. Powinieneś nadać tytuł swoim filmom, wymienić nazwiska osób, które pojawiają się w Twoich filmach lub które Ci pomogły i oczywiście podać kilka szczegółów na temat produktów prezentowanych w filmach. Upewnij się, że dodałeś link do swojej głównej witryny i zachęć widzów do odwiedzenia jej w celu uzyskania dodatkowych informacji.Czy w swojej firmie oferujesz różnorodne usługi? Jeśli tak, rozważ wykorzystanie marketingu wideo do wyjaśnienia typowych usług w Twojej firmie. Zrób krótki film pokazujący każdy rodzaj usługi, którą wykonujesz, oraz sposób, w jaki klient może określić poziom usługi, którego potrzebuje. Poinformuje to Twojego klienta i prawdopodobnie zwiększy sprzedaż. Pokaż więc za pomocą wideo wszystkie rzeczy, które sprawiają, że Twoje usługi są lepsze od pozostałych.Rozważ zorganizowanie konkursu, w którym Twoi klienci przesyłają filmy, które stworzyli dla Twojej firmy, a następnie wyświetlaj je okresowo zamiast własnych. Klienci uwielbiają widzieć swoją nazwę w świetle, a te wspaniałe dzieła sztuki pomogą promować Twoją firmę, a z czasem mogą nawet stać się wirusowe.Kiedy wybierasz się na konwent lub inne wydarzenie, zabierz ze sobą kamerę nagrywającą. Prawdopodobnie będzie okazja do przeprowadzenia wywiadów z innymi ekspertami i udokumentowania swoich doświadczeń. Wykorzystanie filmów wideo w marketingu Twojej firmy

Jeśli przemawiasz publicznie, poproś kogoś o nagranie tego.Zacznij w środku akcji.

Nie zaczynaj od powiedzenia „Cześć, jestem taki a taki”, bo natychmiast stracisz widza. Jeśli planujesz biegać z bykami, włącz wideo podczas biegu! Jeśli sprawisz, że widz wykona drugie ujęcie, nie przejdzie do następnego filmu.Unikaj bycia przedstawieniem jednoosobowym. Samodzielna burza mózgów na potrzeby filmu może być bardzo trudna. Zrób kilka sesji burzy mózgów z przyjaciółmi, pracownikami i współpracownikami, aby uzyskać listę pomysłów, na której możesz się skoncentrować. Spotykaj się i rób te sesje często, aby mieć pewność, że pracujesz na szczycie swojej gry.Nie zapomnij o muzyce! Korzystanie z muzyki może pomóc poprawić nastrój, dać poczucie suspensu, a nawet zaakcentować fragmenty komediowe. Jeśli nie jesteś dobry w wyborze muzyki, poproś przyjaciół i rodzinę o pomoc. Nie puszczaj muzyki zbyt głośno i oczywiście nie zagłuszaj głośnika.Głównym błędem osób, które nie znają marketingu wideo, jest to, że starają się projektować swoje filmy jak reklamę. To duży zwrot. Ludzie nie chcą oglądać reklam na swoich komputerach. Zamiast tego postaraj się tworzyć filmy o wydarzeniach w Twojej branży lub wydarzeniach w Twojej firmie.Świetny sprzęt audio i wideo to świetny film. Jeśli użyjesz starego, gównianego sprzętu, uzyskasz efekt, którego możesz się nie spodziewać. Nie oznacza to, że efekt nie jest tym, czego chcesz, więc baw się sprzętem, którego używasz, aż uzyskasz wideo pasujące do tonu, który chcesz mieć.Jak wspomniano wcześniej w tym artykule, marketing wideo to niezwykle potężna metoda marketingowa, z której powinni korzystać wszyscy właściciele firm. Dzięki uważnemu przestudiowaniu tego artykułu i zastosowaniu wszystkiego, czego się nauczyłeś, możesz zaobserwować dramatyczny wzrost sprzedaży w bardzo krótkim czasie. Nie czekaj dłużej, już dziś rozpocznij kampanię marketingową wideo!

Similar Posts