Biznes

Wskazówki, jak skłonić dziecko do rzucenia palenia

Czy chcesz rzucić palenie? Czy rzucenie palenia wymknęło Ci się już raz, a może nawet kilka razy? Nie musisz tracić nadziei, że osiągniesz swój cel, jakim jest rzucenie palenia.

Być może będziesz musiał po prostu podejść do swoich wysiłków w nowy, świeży sposób.Wypróbuj poniższe porady dotyczące następnej próby rzucenia palenia.Czasami ludzie myślą, że mogą rzucić palenie, przechodząc na produkt, taki jak tytoń do żucia. To nie jest dobry pomysł, ponieważ tytoń do żucia zwykle zawiera więcej nikotyny. Możesz skończyć po prostu zastępując jeden nałóg innym. Jeśli naprawdę chcesz produktu, który pomoże ci rzucić palenie, wypróbuj zamiast tego gumę nikotynową. Możesz powoli zwężać dziąsło. Zwykle nie sprzedają coraz słabszych wersji tytoniu do żucia.Kiedy próbujesz rzucić palenie, napisz listę wszystkich powodów, dla których chcesz rzucić palenie. Noś tę listę zawsze przy sobie. Jednym z najlepszych miejsc do noszenia tej listy jest miejsce, w którym nosiłeś papierosy. Ilekroć złapiesz się na sięganiu po paczkę papierosów, zamiast tego wyciągnij listę i przeczytaj, dlaczego chcesz zerwać z nałogiem.Poproś swojego lekarza o pomoc w rzuceniu palenia. Twój lekarz może skierować Cię do grupy wsparcia lub mieć wiedzę specjalistów w Twojej okolicy. Ponadto, jeśli twój lekarz uważa, że ​​twoja sytuacja tego wymaga, może uznać, że najlepiej będzie dla ciebie wziąć leki na receptę w celu rzucenia palenia.Rzuć palenie, aby ułatwić ćwiczenie. Palenie utrudnia oddychanie, co oznacza, że ​​nie dostajesz zdrowego poziomu tlenu do mięśni i narządów. Wskazówki, jak skłonić dziecko do rzucenia palenia

To znacznie utrudnia ćwiczenie, co może prowadzić do życia pełnego dolegliwości.

Kiedy rzucisz palenie, twoja pojemność płuc wkrótce się poprawi, dzięki czemu cel codziennych ćwiczeń będzie łatwiejszy do osiągnięcia.Kiedy próbujesz rzucić palenie, upewnij się, że pijesz dużo wody. Woda nie tylko jest dla Ciebie dobra, ale także zaspokaja potrzebę posiadania czegoś w ustach. Ponadto duże ilości wody pomagają usunąć nikotynę i inne substancje chemiczne z organizmu spowodowane papierosami.Wykonuj ćwiczenia głębokiego oddychania przez około trzy do pięciu minut każdego dnia, aby pomóc Ci się zrelaksować podczas próby rzucenia palenia. Zawsze wdychaj przez nos, trzymaj przez kilka sekund i wydychaj powoli przez usta. Ta metoda jest niezwykle skuteczna w eliminowaniu palenia z twojego życia.Nie rzucaj palenia zimnego indyka. Dziewiętnastu z dwudziestu zimnych indyków rzuca się ponownie i znowu pali. Jeśli zamierzasz rzucić palenie, miej coś, co ci pomoże. Wskocz do tego uzbrojony we wszystko, co możesz, od grupy wsparcia po lek na receptę. Twoja siła woli może uwolnić cię od papierosów na kilka dni, ale nie na całe życie.Miej alternatywne mechanizmy radzenia sobie ze stresem, który wykorzystałeś podczas palenia, zanim spróbujesz rzucić palenie. Unikaj jak największej liczby stresujących sytuacji na wczesnych etapach próby rzucenia palenia. Kojąca muzyka, joga i masaże pomogą Ci uporać się ze stresem.Trenuj psychologicznie, aby radzić sobie z każdą stresującą sytuacją, która może się pojawić. Unikaj pokusy zapalania się, gdy jesteś zestresowany; jest to powszechna reakcja tych, którzy regularnie palą. Jeśli zaplanujesz, co będziesz robić, najprawdopodobniej odniesiesz sukces w rzuceniu palenia. Upewnij się, że lista zawiera więcej niż jedną opcję, na wypadek, gdybyś potrzebował dostępu do większej liczby.Jak widzisz, rzucenie palenia jest na wyciągnięcie ręki. Możesz nauczyć się przezwyciężać uzależnienie dzięki wiedzy, której potrzebujesz, aby pokonać swoje pragnienia. Będziesz bardziej pewną siebie osobą bez fizjologicznego uzależnienia na swój sposób, więc rozważ te wskazówki i ustal datę rzucenia palenia już dziś!

Similar Posts