Biznes

Wskazówki, które pomogą Ci z bólem pleców

Chociaż jest to jedna z najczęstszych dolegliwości w Ameryce, ból pleców nie jest często skutecznie leczony bez względu na to, z kim się spotykasz.

Od lekarzy pierwszego kontaktu po kręgarzy, ludzie często nie otrzymują ulgi w bólu pleców ze źródeł konwencjonalnych. Przeczytaj kilka wskazówek, jak samodzielnie rozwiązać problem bólu pleców i miejmy nadzieję, że znajdziesz jakieś lekarstwo.Aby później uniknąć bólu pleców, zawsze pamiętaj o rozciąganiu mięśni przed i po intensywnym wysiłku fizycznym. Jeśli musisz dużo schylać się i podnosić w pracy, upewnij się, że rozciągasz mięśnie i podnosisz je nogami, a nie plecami. Zrób to, aby uniknąć przyszłego bólu pleców.Jeśli odczuwasz jakikolwiek silny ból pleców, skonsultuj się z lekarzem, aby mógł zdiagnozować problem. Twój lekarz może przeprowadzić badania, w tym badania krwi, a on lub ona uzyska Twoją historię medyczną i zwróci uwagę na wszystkie inne czynniki, które należy uwzględnić podczas oceny Twojego stanu.Aby zmniejszyć ból pleców, musisz rozsądnie ćwiczyć. Ludzie często myślą, że powinni trzymać plecy nieruchomo, gdy boli, ale to może w rzeczywistości pogorszyć ich ból pleców. Ćwiczenia stymulują przepływ krwi do dolnej części pleców i pomagają zmniejszyć stan zapalny i napięcie mięśni.Upewnij się, że nie nosisz ciężkiego plecaka i obserwuj, jak masz go na plecach. Zbyt duża ilość w plecaku może powodować obciążenie pleców, co może powodować ból. Ponadto, jeśli masz go za wysoko lub za nisko, ryzykujesz nadwyrężenie pleców.Kiedy zranisz plecy, zwykle ćwiczenia rozciągające ścięgna podkolanowe mogą okazać się bardzo pomocne. Wskazówki, które pomogą Ci z bólem pleców

Jeśli mięśnie z tyłu ud są napięte, zwykle mogą powodować niepotrzebny stres i ból w dolnej części pleców.

Powinieneś rozciągać mięśnie ścięgna co najmniej dwa razy dziennie przez 45 sekund na raz.Co zaskakujące, kawa może nieco złagodzić ból pleców. Ostatnie badania medyczne wykazały, że kofeina zawarta w kawie pomaga blokować substancję chemiczną o nazwie adenozyna. Ta substancja chemiczna działa usztywniająco na plecy, więc picie kawy pomaga rozciągnąć mięśnie pleców, zapobiegając w ten sposób bólowi.Jeśli po prostu nie możesz samodzielnie rozwiązać bólu pleców, nadszedł czas, aby skonsultować się z kręgarzem. Zazwyczaj kręgarz podaje szczegółowe informacje na temat stanu pleców i formułuje z tobą plan leczenia po przejrzeniu zdjęć rentgenowskich. W miarę jak będziesz się dostosowywał, ból, który odczuwasz, powoli zniknie.Śpij w odpowiedniej pozycji, aby zapobiec bólowi pleców i uniknąć pogorszenia istniejącego bólu pleców. Jeśli śpisz na boku, umieść poduszkę między kolanami. Jeśli śpisz na plecach, spróbuj umieścić poduszkę pod kolanami. Twardy materac pomoże również złagodzić ból.Jeśli rano masz sztywne plecy, warto poświęcić trochę czasu na rozciąganie się, zanim wstaniesz z łóżka. Podczas snu krew opuszcza plecy, aby przejść do grup narządów, co oznacza, że ??jeśli się obudzisz i spróbujesz od razu się poruszyć, mięśnie pleców nie są gotowe.Jeśli możesz, staraj się unikać tych specjalistycznych produktów i formowanych poduszek i tym podobnych, aby pomóc w łagodzeniu bólu pleców. To powoduje, że twoje ciało dostosowuje się do określonej pozycji, a kiedy już nie jesteś w tej pozycji, ból może powrócić. Mówiąc najprościej, to tylko strata pieniędzy. Możesz samodzielnie złagodzić ból pleców.Mam nadzieję, że odkryłeś kilka nowych wskazówek i wskazówek, jak złagodzić problem bólu pleców. To może być prosta sprawa znalezienia odpowiedniego rozwiązania, które zrobi ogromną różnicę w leczeniu bólu lub wyeliminowaniu jego źródła i sprawi, że twoje życie będzie o wiele przyjemniejsze, gdy będziesz wolny od bólu pleców!

Similar Posts