Biznes

Wskazówki dotyczące odpowiedniego ubezpieczenia na życie dla Ciebie

Jesteś zainteresowany kupnem stałego ubezpieczenia na życie, ale obawiasz się, że możesz nie kupić odpowiedniej polisy, która odpowiadałaby Twoim osobistym potrzebom? Kupowanie ubezpieczenia jest jak wypożyczanie produktu, który pomoże Ci finansowo na wypadek, gdyby wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Większość stałych ubezpieczeń na życie obejmuje ubezpieczenia uniwersalne, zmienne i na całe życie. Te zasady mają wartość, która odpowiada potrzebom większości osób. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć politykę, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom.Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z doradcy finansowego, zamiast zwykłego „brokera”. Kupując polisę od brokera ubezpieczeniowego, broker otrzymuje prowizję. Doradcy finansowi otrzymują stawkę podstawową, niezależnie od tego, ile polis sprzedają. Ta różnica może zaoszczędzić pieniądze i zapewnić lepszy zasięg, ponieważ broker nie jest zmotywowany do większej sprzedaży i będzie bardziej obiektywny.Rozważ polisę zamienną, jeśli nie możesz wybrać między terminowym a stałym ubezpieczeniem na życie. Ten rodzaj polisy na życie zaczyna się jako terminowe ubezpieczenie na życie, a jeśli zdecyduje się na to przed upływem terminu, ubezpieczony może zamienić polisę na stałe ubezpieczenie bez konieczności zdawania nowego badania lekarskiego.Kup sobie polisę z klauzulą ​​„konwersji na stałą”. Odnosi się to do faktu, że ubezpieczający może w każdej chwili zmienić swoje ubezpieczenie terminowe na stałe bez dalszych badań lekarskich. Chociaż na początku może to nie oszczędzić pieniędzy, w końcu zaoszczędzisz pieniądze, jeśli zaczniesz cierpieć na słabe problemy zdrowotne, zanim wyczerpie się polisa.Zastanów się nad terminowym ubezpieczeniem na życie, aby zapewnić fundusze na edukację dla swoich dzieci. Zwłaszcza jeśli jesteś samotnym rodzicem, terminowe ubezpieczenie na życie jest bardzo przystępnym rodzajem ochrony, który może zapewnić pokrycie kosztów studiów i innych wydatków dla twoich dzieci. Gdy Twoje dzieci skończą edukację, możesz zrezygnować z ubezpieczenia.Chcesz za wszelką cenę uniknąć polis ubezpieczeniowych „wydanie gwarantowane”. Zasady te są dostosowane do osób z wcześniej istniejącymi schorzeniami. Nie będziesz potrzebować badania lekarskiego, aby uzyskać tego rodzaju ubezpieczenie, jednak zapłacisz wyższą składkę i będziesz mieć ograniczony zasięg.Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj polisy ubezpieczeniowej na życie wybrać lub jakiej ochrony potrzebujesz, rozważ zatrudnienie specjalisty finansowego, który pomoże Ci w podjęciu decyzji. Wskazówki dotyczące odpowiedniego ubezpieczenia na życie dla Ciebie

Przy wyborze ubezpieczenia na życie należy wziąć pod uwagę wiele skomplikowanych czynników, a dobry specjalista ds.

finansów rozważy je wszystkie przy określaniu Twoich potrzeb.Czasami osoby z ubezpieczeniem na życie (na całe życie, nie terminowe) mają ochotę zaktualizować lub zmienić polisy po kilku latach, zwłaszcza gdy firma wprowadza lepszą polisę. Dlatego ważne jest, aby najpierw pomyśleć przed zaciągnięciem zobowiązania, ponieważ zmiana teraz może kosztować Twoje płatności składek i polisę. Więc powinieneś tego unikać.Dokonanie niezbędnych zmian w stylu życia może pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na składkach na ubezpieczenie na życie. Pamiętaj, że bycie palaczem, piciem alkoholu, znaczna nadwaga lub ogólnie zły stan zdrowia mogą skutkować wyższymi miesięcznymi i rocznymi składkami, ponieważ firma ubezpieczeniowa na życie postrzega Cię jako znacznie większe ryzyko.Ile powinienem się spodziewać? Zależy to od wielu rzeczy, takich jak ogólny stan zdrowia, nawyki, a czasem nawet hobby. Firma ubezpieczeniowa prawdopodobnie będzie wymagać od ciebie badania lekarskiego przed zatwierdzeniem. Dobra wskazówka to schudnąć i rzucić palenie. Może to znacznie obniżyć stawki.Myślenie o możliwości, że coś niefortunnego może ci się przydarzyć, jest niewygodne i może być bardzo stresujące. Jest to jednak ważna decyzja finansowa, którą należy podjąć, aby chronić swoją rodzinę i jej przyszłość. Zainwestowanie wysiłku i czasu w poznanie wszystkich opcji i wybór polisy na dłuższą metę sprawi, że wszyscy poczują się łatwiej.

Similar Posts